Informacje o firmie

Firma AUDIO SERVICE istnieje od 1996 roku. Zajmujemy się akustyką i elektroakustyką profesjonalną. Działamy na rynku studiów nagraniowych, radiowych, telewizyjnych, dyskotek, klubów, teatrów, kin, sal widowiskowych i konferencyjnych czy świątyń. Wykonujemy też usługi dla restauracji, sklepów i obiektów handlowych, obiektów sportowych itd.

Osobną specjalizacją są Fokusownie - pomieszczenia badań rynku i opinii społecznej. Wykonujemy też projekty i instalacje dla firm i biur - logiczne, telefoniczne, DSO, obserwacyjne (kamery przemysłowe) zarówno jako instalacje pojedyncze jak i zespolone. W każdej z tych dziedzin możliwe jest wykonanie przez nas różnorodnego zakresu prac - od drobnych korekt czy poprawek (a nawet porad czy konsultacji) poprzez projekty adaptacji akustycznych czy izolacji wibroakustycznych aż do kompleksowych prac projektowo - wykonawczych ("pod klucz"). Nadrzędną zasadą jest diagnoza i rozwiązanie problemu. Wspomaganie prac projektowych przez programy komputerowe oraz zastosowanie cyfrowych systemów pomiarowych pozwala na standaryzację prac i dużą powtarzalność końcowego efektu. Najważniejsze jednak jest nasze doświadczenie, bez którego komputery były by tylko gadżetem.

Proponujemy również usługi w zakresie wyposażenia w sprzęt i urządzenia - nie będąc bezpośrednim dealerem żadnego sprzętu możemy zaproponować obiektywne spojrzenie na system dla dobra Inwestora (i Jego kieszeni). Z naszych usług skorzystało wiele firm działających na rynku ProAudio - patrz referencje. Oferujemy elementy, podzespoły i materiały w zakresie związanym z naszymi usługami. Więcej informacji w działach produkty i usługi.